Jesteś tutaj: Podopieczni Niesamowita szansa..

5050.00 zł

Wiktoria Musiał nie trzymał jeszcze żadnej wpłaty 😥

5050.00 zł

AKTUALIZACJA 02.06.2022

Wiktoria w sierpniu zakwalifikowała się na turnus rehabilitacyjny, które koszt całkowity wynosi, aż 9800zł.
Bardzo chcemy, by ten wyjazd się odbył.
Wiktoria wraz z najbliższymi prosi o wsparcie!
Tak długo na to czekała...

Wiktoria cierpi na całościowe zaburzenie rozwoju: autyzm dziecięcy, upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym, cechy dysmorfii twarzowo-czaszkowej,

opóźniony rozwój mowy, bruksizm, nadpobudliwość psychoruchową, uogólnione obniżenie napięcia mięśniowego, zespół niezgrabności ruchowej, koślawość kolan i stóp, wadę postawy oraz skoliozę.

Każdy dzień Wiktorii jest przepełniony rehabilitacją, a tym samym walkę o jej samodzielność.

Większość rodziców zaprowadza swoje dzieci na kursy językowe, czy zajęcia sportowe.

Jednak mama z Wiktorią chodzą do ortopedy, psychologa, neurologa i genetyka.

Chociaż miłość do Wiktorii rośnie każdego dnia to jednak choroba i jej wymogi finansowe dają się we znaki.

Wiktoria wraz z mamą składają ogromną prośbę o wsparcie w finansowaniu turnusu rehabilitacyjnego, który jest uzupełnieniem bieżącej rehabilitacji.
Kosz turnusu to, aż 5050 zł.

Termin na 2021 rok jest wyznaczony, pomożesz?

W trakcie turnusu rehabilitacyjnego będą realizowane takie zajęcia jak: laseroterapia, magnetostymulacja, ultradźwięki, hydromasaż, okłady fango, krioterapia miejscowa, inhalacje, prądy tens, wirówka do hydroterapii, drenaż limfatyczny aparatem Boa.

Wierzymy, że z Waszą pomocą się uda!

Darowinę możesz przekazać również na konto Fundacji "Nieinni"
Bank ING 47 1050 1360 1000 0090 3033 8876

w tytule przelewu wpisując: Wiktoria Musiał

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL47105013601000009030338876
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Przekaż Wiktorii swój 1%!

Kliknij w link poniżej, by poznać szczegóły. Prosto i za darmo rozlicz PIT.

Przekaż 1% naszej organizacji