Jesteś tutaj: Podopieczni Zakup materiałów jednorazowych dla szpitali i placówek medycznych!

Marek 50.00zł
Ania 20.00zł

Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Nieinni, która jako Organizacja Pożytku Publicznego może szybko finansowo wesprzeć zgodnie ze swoim statutem szpitale i inne placówki medyczne w zakupie niezbędnych środków ochronnych i sprzętów medycznych do walki z koronawirusem. Wierzymy, że teraz jak nigdy wcześniej razem damy radę. Bo przecież każdy z Nas może stać się pacjentem takiej placówki ...

Zapotrzebowanie na materiały jednorazowe takie jak rękawiczki, maseczki i fartuchy jest ogromne.
Szpitale w okresie wzrostu zachorowań muszą mieć zaplecze, by móc walczyć.

Wszyscy pamiętamy o szpitalach, ale są też hospicja.
Właśnie w hospicjach jest największa grupa osób z wysokiego ryzyka, oni również potrzebują wsparcia.

Jesteśmy pewni, że razem damy radę!
Wierzymy, że całkiem niedługo będziemy tylko wspominać te czasy jako wizytówkę walki, ale i niezwykłej jedności narodu.

Pomóż, jeśli nie możesz - udostępnij!

I jeszcze jedno....